Kontakt Warszawa

Dermatolog

Dr n. med. Maciej Krajewski – specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, ekspert światłolecznictwa, w tym  laseroterapii. W 2008 r. jako pierwszy dermatolog w Polsce rozpoczął stosowanie, tak popularnych dzisiaj, laserów frakcyjnych – najlepszego lasera frakcyjnego CO2 – Fraxel Re:Pair® i nieablacyjnego resurfacingu skóry laserem Fraxel Dual® oraz zaczął łączyć je z niechirurgicznym liftingiem skóry, w ten sposób stając się jednym z pionierów zabiegowej dermatologii i medycyny estetycznej w Polsce.   Aktualnie w pracy wykorzystuje ponad 22 lasery frakcyjne, w tym najnowocześniejsze lasery picosecundowe. Przewodniczy zespołowi lekarzy w KLINIKA KRAJEWSKI gdzie, wraz ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny i kosmetologii, realizuje unikalne programy terapeutyczne dopasowane do potrzeb i problemów pacjentów. Kliniki wyposażone są w ponad 50 najlepszych światowych technologii, co w połączeniu z doświadczeniem Doktora Krajewskiego, pozwala na tworzenie autorskich programów odmładzających i anti-aging, które już po 1. zabiegu przynoszą spektakularne rezultaty. Kliniki Krajewski to również jedyna prywatna klinika dermatologiczna w Polsce, specjalizująca się we wszechstronnym światłolecznictwie chorób skóry, w tym bielactwa, łuszczycy i łysienia i innych.

Szukasz dobrego dermatologa w Warszawie?

Dr n. med. Maciej Krajewski od 2004 roku z sukcesem praktykuje usuwanie tatuaży (z całkowitym usunięciem barwnika), wykorzystując do tego top of the top technologii laserowych. Jest ekspertem w dziedzinie leczenia trądziku i trądziku różowatego, leczenia i usuwania całkowitego blizn oraz rozstępów, a także melasmy i przebarwień posłonecznych, co potwierdzają tysiące zadowolonych Pacjentów. W szczególny sposób łączy farmakologię z wyjątkowymi terapiami zabiegowymi w dziedzinie nadmiernego wypadania włosów i różnych postaci leczenia łysienia, w tym androgenowego, plackowatego i telogenowego. Dobry dermatolog musi patrzeć holistycznie na Pacjenta – stąd wszechstronność Doktora i jego umiejętność zestawiania różnych metod terapeutycznych, pozwala kompleksowo i skutecznie pomagać Pacjentom Kliniki Krajewski. Szukając dobrego dermatologa w Warszawie zapraszamy do odwiedzenia Kliniki Krajewski.

Doświadczenie i innowacyjne technologie

Studia medyczne Doktor Maciej Krajewski ukończył w 1998 roku, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 roku obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry. Wieloletni nauczyciel akademicki, zajmował się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Autor publikacji, doniesień naukowych, komentarzy eksperckich i wykładów, także w dziedzinie chemii kosmetycznej i wspomagania leczenia nadwagi, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu:

  • trądziku, w tym blizn potrądzikowych, (klinika dysponuje ponad 17 technologiami służącymi w tej dziedzinie)
  • problemów z łysieniem (m.in. leczenie farmakologiczne, różne warianty mezoterapii, w tym z wykorzystaniem kilku typów osocza bogatopłytkowego)
  • w zabiegach niechirurgicznego liftingu skóry (kilkanaście wariantów)
  • nowoczesnym usuwaniu tatuaży - doświadczenie od 2004 r, najlepsze lasery (w tym PicoSure i DiscoveryPico oraz RevLite)
  • skutecznym usuwaniu zmian naczyniowych, w tym trudnych postaci rumienia twarzy
  • wszelkiego pochodzenia przebarwień skóry twarzy i rąk, w tym usuwaniu najtrudniejszych postaci melasmy
  • usuwaniu zmarszczek Botoxem® , z wolumetrią twarzy kwasem hialuronowym od 2003 r.
  • leczeniu nadwagi
  • światłolecznictwie chorób skóry (klinika posiada bardzo szeroką ofertę metod światłolecznictwa)

Prywatnie entuzjasta narciarstwa i podróży. Kolekcjoner muzyki, w tym pierwszych wydań płyt winylowych z muzyką od lat 50-tych XX wieku.